W najbliższy piątek i sobotę w Generatorze Nauki GEN z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się GENialna majówka z Funduszami Europejskimi.
Już 12 i 13 maja w Generatorze Nauki GEN z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się GENialna majówka z Funduszami Europejskimi. Wydarzenie kierowane jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, seniorów oraz całych rodzin.

Na najmłodszych czekać będzie strefa kreatywności, animatorzy z bogatym programem gier i zabaw z dzieciństwa naszych dziadków, szachy plenerowe, puzzle czy fotobudka. Nieco starszych zainteresują zajęcia z klocków Lego i robotyki. Miłośników malarstwa przyciągną warsztaty plastyczne połączone z konkursem "Fundusze jak malowane".

Na wszystkich czekać będzie bogata oferta warsztatów, konkursów, kino plenerowe oraz koncert "JAsło. GraMY razem", podczas którego wystąpią młodzi jasielscy artyści.

W tym dniu na dziedzińcu GENu będą prowadzone również działania rewitalizacyjne pod hasłem "Poczuj miętę do Rewitalizacji" (rozdawanie sadzonek ziół), a także działania komunikacyjne w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniach i imprezach organizowanych w ramach GENialnej majówki z Funduszami Europejskimi w Generatorze Nauki GEN. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

majóka w GENie


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.