Zastanawiasz się, co kupić na Dzień Dziecka i wszystkie pomysły wydają Ci się nieodpowiednie? Tak nie musi być! Sprawdź listę najpopularniejszych zabawek z serii LEGO® NINJAGO®, które sprzedały się już w tysiącach egzemplarzy. Jeśli pokochali je inni, to z pewnością zachwycą także Twojego malucha lub starsze dziecko!

Ogrody miasta NINJAGO®


Ogrody miasta NINJAGO® to największy zestaw, którego ułożenie zajmie Twojemu dziecku długie godziny. I to nawet wtedy, jeśli zdecydujesz się dołączyć do tej zabawy! Kiedy skończycie, poczujecie nie tylko satysfakcje, ale waszym oczom ukaże się imponujący, trójpoziomowy budynek z dopracowanym każdym szczegółem. Jest tam wszystko - sklep z lodami, bar z kluskami Chena, pokój sterowania czy muzeum poświęcone bogatej historii ninja. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno jako zabawka, jak i ozdoba.

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla nastolatków po ukończeniu 14. roku życia.

 • Ile elementów? 5686 klocków.

 • Jakie wymiary? Ok. 73 cm wysokości, 44 cm długości i 33 cm szerokości.


Mech Samurah X Nyi


Jako prezent na Dzień Dziecka doskonale sprawdzi się także zestaw LEGO® NINJAGO® Mech Samurah X Nyi. To zestaw, dzięki któremu Twoja pociecha stanie się właścicielem lub właścicielką imponującego mecha. Figurka może ruszać się na wszystkie strony, dzięki odpowiednio zaprojektowanym kolanom, rękom, nogom i biodrom. W pudełku znajdziecie także dwa miecze, sprężynowe działa i kokpit. Chyba nikomu nie trzeba udowadniać, że tak zaprojektowany zestaw zapewni długie godziny świetnej rozrywki!

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla dzieci i nastolatków po ukończeniu 10. roku życia.

 • Ile elementów? 1003 klocków.

 • Jakie wymiary? Ok. 32 cm wysokości.


Lodowy smok Zane'a


A może zestaw LEGO® NINJAGO® Lodowy smok Zane'a to coś, co wybierzesz dla swojego dziecka? Podaruj mu zabawkę, dzięki której będzie mógł odgrywać dziesiątki scenek! Pomoże mu w tym aż 5 minifigurek. Zane i Pixala, którzy zostali wyposażeni w miecze, staną do pojedynku ze złoczyńcami. Ich przeciwnikami będą król-szkielet, rycerz-szkielet i wojownik-szkielet - oczywiście każdy z nich wyposażony w broń. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Tego dowiesz się tylko wtedy, jeśli wybierzesz ten zestaw na Dzień Dziecka.

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla dzieci i nastolatków po ukończeniu 10. roku życia.

 • Ile elementów? 973 klocków.

 • Jakie wymiary? Ok. 19 cm wysokości, 46 cm szerokości i 46 cm głębokości.


Złoty smoczy ścigacz Kaia


Nerwowe wpisywanie w wyszukiwarkę frazy "Dzień Dziecka prezenty" nie pomaga? Spokojnie. Napiętą atmosferę może rozluźnić zestaw Złoty smoczy ścigacz Kaia. To kolejny zestaw, którego motywem przewodnim są pojedynki. Tym razem po dobrej stronie staną Kai, Zane ze skrzydłami złotego smoka oraz ich sojuszniczka Skylor. Zmierzą się z nimi minifigurki złoczyńców. Na złą stronę mocy przeszli generał Pan F, niszczyciel Kamienia Zemsty oraz dwóch wojowników Kamienia Zemsty. Chyba każdego wciągnęłoby takie starcie!

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla dzieci i nastolatków po ukończeniu 8. roku życia.

 • Ile elementów? 624 klocków.

 • Jakie wymiary? Ok. 13 cm wysokości, 35 cm długości i 19 cm szerokości.


Kryształowy król


W tym zestawieniu nie mogłoby także zabraknąć zestawu LEGO® NINJAGO® Kryształowy król. Tytułowa postać to centaur z czterema nogami, dwiema rękami, parą skrzydeł i wielkim mieczem. Na jego klatce piersiowej znajduje się platforma z miejscem na minifigurkę. Sprawdź, kogo zdecyduje się tam postawić Twoja pociecha! Może będzie to Lloyd, może Harumi, a może jeszcze kogoś innego? Nie wiadomo, jednak jedno jest pewne. Ten zestaw wciąga od pierwszego otworzenia pudełka!

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla dzieci i nastolatków po ukończeniu 9. roku życia.

 • Ile elementów? 722 klocki.

 • Jakie wymiary? Ok. 26 cm wysokości, 30 cm długości i 40 cm szerokości.


Legendarny smok Lloyda


Kolejny pomysł na prezent na Dzień Dziecka to zestaw Legendarny smok Lloyda. Podaruj ten zestaw swojemu maluchowi lub starszakowi i patrz, jak ulepsza tytułowego smoka, zakłada mu siodło i wymienia skrzydła. W opakowaniu znajdzie także cztery minifigurki gotowe do walki. To jednak nie będzie zwyczajny pojedynek. Do zestawu został dołączony kolekcjonerski sztandar, którego nie dostaniesz nigdzie indziej!

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla dzieci i nastolatków po ukończeniu 8. roku życia.

 • Ile elementów? 747 klocków.

 • Jakie wymiary? Ok. 47 cm długości.


Jeździec Mech Kaia EVO


Ostatni, ale niemniej imponujący zestaw, to zestaw LEGO® NINJAGO® Jeździec Mech Kaia EVO, czyli prawdziwa gratka dla młodych konstruktorów. Zanim Twoje dziecko przeprowadzi starcie dobra ze złem, wcześniej będzie musiało zaprojektować własny motocykl. Może wzbogaci go o złote panele, a może doda ostrza? Wszystko zależy od jego wyobraźni! Tę dodatkowo rozpalą cztery minifigurki dwóch wojowników ninja i dwóch złoczyńców. Brzmi wciągająco? Pomyśl, co poczuje Twoje dziecko, kiedy będzie trzymać w rękach ten niezwykły zestaw!

Cechy charakterystyczne zestawu:
 • Dla kogo? Dla dzieci i nastolatków po ukończeniu 7. roku życia.

 • Ile elementów? 312 klocków.

 • Jakie wymiary? Ok. 10 cm wysokości, 25 cm długości i 9 cm szerokości.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.