29-latek w Trzcinicy pędził w terenie zabudowanym 145 km/h.
W ubiegłą sobotę policjanci z jasielskiej drogówki patrolowali drogę krajową nr 28 nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Zwracali uwagę na łamanie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Stanowczo reagowali, na przypadki przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Po godz. 19:30 w Trzcinicy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, który poruszał się z prędkością 145 km/h. Mężczyzna naruszył przepisy będąc w obszarze zabudowanym, gdzie limit prędkości wynosi 50 km/h. Dodatkowo mężczyzna przekroczył prędkość w rejonie przejścia dla pieszych. 29-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Ponadto policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na 3 miesiące.

Jasielscy policjanci podczas minionego weekendu ujawnili jeszcze dwa przypadki przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym przez innych kierujących. W obu sytuacjach również skończyło się na wysokim mandacie i zatrzymaniu prawa jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.