W Osobnicy 60-latek miał grozić bronią pracownikom firmy zbierającej odpady. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.
W czwartek dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Osobnicy jeden z mieszkańców miał grozić dwóm mężczyznom pozbawieniem życia za pomocą broni palnej. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci.

Mundurowi ustalili, że pomiędzy agresywnym mężczyzną, a pracownikami firmy zajmującej się zbieraniem odpadów doszło do sprzeczki dotyczącej zabrania śmieci z jego posesji. W wyniku tego, 60-latek miał zacząć grozić mężczyznom pozbawieniem życia przy pomocy broni. Mundurowi na miejscu interwencji zabezpieczyli replikę rewolweru ASG oraz wiatrówkę. Mieszkaniec Osobnicy został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu. W momencie interwencji był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

Mężczyzna został już przesłuchany i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.