Jasielscy policjanci tuż po zgłoszeniu zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower. 60-latek był nietrzeźwy. Jak się okazało, nie była to jedyna kradzież, jakiej dokonał tego dnia.
We wtorek po godz. 13, dyżurny z Jasła otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru, do której miało dojść na ul. Mickiewicza w Jaśle. Zgłaszająca poinformowała, że pozostawiła niezabezpieczony rower w pobliżu jednej z aptek i poszła na zakupy. Po wyjściu z budynku, zauważyła brak roweru. Kobieta natychmiast zadzwoniła na policję i dokładnie opisała wygląd swojego jednośladu.

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, już po kilku minutach, na ul. Kazimierza Wielkiego zauważyli mężczyznę, który prowadził rower zgodny z opisem podanym w zgłoszeniu. Złodziejem okazał się dobrze znany jasielskim policjantom 60-latek. Mężczyzna był nietrzeźwy, badanie alkomatem wskazało u niego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi ustalili, że nie była to jedyna kradzież jakiej dopuścił się tego dnia. Rano ukradł alkohol z jednego ze sklepów, za co został ukarany mandatem.

Pierwsza taka operacja w jasielskim szpitalu
Mężczyzna został przesłuchany. Przyznał się do kradzieży. Za swoje zachowanie będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.