Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, zaprasza w dniach 1-7 czerwca 2023 r. na XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom organizowany przez "Fundację ABCXXI - Cała Polska czyta Dzieciom". W tym roku hasłem przewodnim akcji jest "Książka to ogród", a jej celem rozwijanie języka, poszerzanie wiedzy, budowanie więzi rodzinnych, promowanie pozytywnych wartości.
Głośne czytanie, gry i zabawy, zajęcia artystyczno-literackie to tylko niektóre wydarzenia jakie przygotowane zostały dla najmłodszych czytelników.

- Poczytamy m.in. o kwiatowych elfach, które zmagają się z przyrodą i emocjami. Przekonamy się, że ogród to miejsce, które pozwala nam uciec od codzienności w fascynujący świat przyrody, odpocząć na łonie natury, gdzie możemy się bawić, obserwować niebo, czytać ulubioną lekturę i rozkoszować się pięknymi zapachami. Wyobrazimy sobie ogród, w którym będziemy mogli odetchnąć pośród roślin, ciesząc się słońcem i świeżym powietrzem. Poznamy pokryte kwiatami żywe dzieła sztuki, które nieustannie się zmieniają, a dzięki swoim walorom ozdobnym i edukacyjnym przyciągają wielu odwiedzających. Bądźcie z nami! - zachęca Anna Filip z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.