1 czerwca to jedna z najbardziej wyczekiwanych dat przez najmłodszych. Dzień Dziecka przynosi mnóstwo wydarzeń organizowanych z myślą o najmłodszych.
Dzień Dziecka obchodzony jako święto jest od 1954 roku i przypada 1 czerwca. Tego dnia dla dzieci organizowane są wycieczki szkolne, wyjścia plenerowe, przedstawienia, dzieci obdarowywane są drobnymi prezentami.

1 czerwca tradycyjnie w Ogrodzie Jordanowskim w Jaśle odbędzie się piknik dla dzieci z okazji ich święta. Na wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają od godziny 16.

W programie: bajkowy świat Smerfów - Prym Art. Agnieszka Wajs, kopalnia marzeń - aniamcje, gry, konkursy, zabawy, stajnia z fantazją - kucyki, osiołek, kataryniarz i zabawy w czary mary, Art Cirus - artsyta z Kazachstanu, tycie marzenia - program artystyczny JDK, karuzela artystyczna - występ dzieci w MDK.
Dodatkowe atrakcje: dmuchańce, warsztaty robienia lizaka, namiot profilaktyczny.

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie organizuje również piknik na Dzień Dziecka na żmigrodzkim Rynku.

W programie:
13:00 - 14:30 - sportowe animacje z Akademią Piłkarską Beniaminek Profbud
14:30 - 18:00 - strefa drewnianych gier wieloformatowych Ziqa Fun
14:30 - 18:00 - warsztaty kreatywne z GOK (m.in. kolorowanki, slimy i inne niespodzianki)
15:00 - 17:00 - spotkanie z Gminną Biblioteką Publiczną
16:00 - 17:00 - rynkowy scrapbooking - wspólne tworzenie dużego obrazu żmigrodzkiego Rynku
16:30 - 18:00 - spotkanie z Akademią Małego Dziennikarza

Okazja do świętowania Dnia Dziecka będzie również w Osieku Jasielskim gdzie organizowany jest piknik, podczas którego na najmłodszych czekać będą różnego rodzaju niespodzianki i atrakcje.

W programie: dmuchańce, malowanie twarzy, do zakupienia wata, popcorn, lody, zabawki, zabawy i gry sportowe, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, dzień dziecka na sportowo, degustacja proziaków przygotowanych przez KGW.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.