1 czerwca to jedna z najbardziej wyczekiwanych dat przez najmłodszych. Dzień Dziecka przynosi mnóstwo wydarzeń organizowanych z myślą o najmłodszych.
Dzień Dziecka obchodzony jako święto jest od 1954 roku i przypada 1 czerwca. Tego dnia dla dzieci organizowane są wycieczki szkolne, wyjścia plenerowe, przedstawienia, dzieci obdarowywane są drobnymi prezentami.

1 czerwca tradycyjnie w Ogrodzie Jordanowskim w Jaśle odbędzie się piknik dla dzieci z okazji ich święta. Na wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają od godziny 16.

W programie: bajkowy świat Smerfów - Prym Art. Agnieszka Wajs, kopalnia marzeń - aniamcje, gry, konkursy, zabawy, stajnia z fantazją - kucyki, osiołek, kataryniarz i zabawy w czary mary, Art Cirus - artsyta z Kazachstanu, tycie marzenia - program artystyczny JDK, karuzela artystyczna - występ dzieci w MDK.
Dodatkowe atrakcje: dmuchańce, warsztaty robienia lizaka, namiot profilaktyczny.

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie organizuje również piknik na Dzień Dziecka na żmigrodzkim Rynku.

W programie:
13:00 - 14:30 - sportowe animacje z Akademią Piłkarską Beniaminek Profbud
14:30 - 18:00 - strefa drewnianych gier wieloformatowych Ziqa Fun
14:30 - 18:00 - warsztaty kreatywne z GOK (m.in. kolorowanki, slimy i inne niespodzianki)
15:00 - 17:00 - spotkanie z Gminną Biblioteką Publiczną
16:00 - 17:00 - rynkowy scrapbooking - wspólne tworzenie dużego obrazu żmigrodzkiego Rynku
16:30 - 18:00 - spotkanie z Akademią Małego Dziennikarza

Okazja do świętowania Dnia Dziecka będzie również w Osieku Jasielskim gdzie organizowany jest piknik, podczas którego na najmłodszych czekać będą różnego rodzaju niespodzianki i atrakcje.

W programie: dmuchańce, malowanie twarzy, do zakupienia wata, popcorn, lody, zabawki, zabawy i gry sportowe, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, dzień dziecka na sportowo, degustacja proziaków przygotowanych przez KGW.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.