Na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle odbył się wyjątkowy "Piknik na 5".
W czwartek z okazji Dnia Dziecka odbył się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle wyjątkowy "Piknik na 5". Organizatorzy przygotowali dla swoich podopiecznych mnóstwo atrakcji.

Piknik rozpoczęły warsztaty taneczne "Tańczyć każdy może", prowadzone przez doświadczonego instruktora. Taneczna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom zabawy. Najpierw tańczono walca, a później improwizowano w rytm przewodniego motywu z Króla Lwa.

Nie zabrakło występów wychowanków SOSW w Jaśle i wielu interesujących zabaw integracyjnych. Było przeciąganie liny, wyścigi w workach i puszczanie mydlanych baniek. Na chętnych czekały gry planszowe i dmuchańce. Można było także pojeździć motocyklem i quadem. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki konne i alpagi, które chętnie dawały się głaskać i jadły z ręki.

Zabawę uświetniły występy wokalne uczennic Szkoły Podstawowej w Szebniach i uczennic LO w Kołaczycach. Niespodzianką był koncert gwiazdy Disco Polo Kordiana, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.