Mieszkańcy Jasła mogą jeszcze skorzystać i zgłosić się do projektu "Odnawialne źródła energii w Jaśle. Zostały ostatnie wolne miejsca.
Zainteresowani mieszkańcy Jasła mogą jeszcze skorzystać i zgłosić się do projektu "Odnawialne źródła energii w Jaśle. Instalacje w domach prywatnych", w ramach którego otrzymają dofinansowanie na montaż paneli fotowoltaicznych. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Wnioski można składać na następujące rodzaje instalacji fotowoltaicznych o mocy: 2 kWp, 2,5 kWp, 3 kWp.

W przypadku zakwalifikowania się do udziału w projekcie mieszkaniec będzie rozliczał się z energetyką według nowego systemu rozliczeniowego prosumentów obowiązującego od 1 kwietnia 2022 roku.

Formularz wniosku wraz z regulaminem naboru można pobrać na stronie um.jaslo.pl oraz w wersji papierowej w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Ocena wniosku sporządzona zostanie w oparciu o kryteria punktowe zawarte w regulaminie.

Wniosek "Odnawialne źródła energii w Jaśle. Instalacje w domach prywatnych", uzyskał dofinansowanie w ramach działania 11.2 Rozwój OZE - REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 13 44 86 373.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.