IKEA rozwija sieć Mobilnych Punktów Odbioru Zamówień na Podkarpaciu. Tym razem marka postawiła na Jasło. Od 10 czerwca produkty z asortymentu sklepu można odbierać przed Centrum Hurtowym Orzech-PASSA.
Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Jaśle po raz pierwszy zostanie otwarty przy ul. Towarowej 27, na parkingu Centrum Hurtowego Orzech-PASSA. Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz można zamówić na stronie internetowej marki, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub telefonicznie. Mobilny punkt będzie obsługiwał też zamówienia złożone stacjonarnie w sklepie IKEA Kraków, jeżeli klient chce obejrzeć produkty przed zakupem, a nie może przewieźć ich własnym samochodem.

Odbiór będzie możliwy w każdy wtorek w godz. 16:00 - 19:00 i w sobotę w godz. 09:00 - 12:00. Koszt komplementowania oraz dostarczenia zamówienia jest stały i niezależny od liczby, wymiarów oraz wagi zamawianych produktów. Wynosi 49 zł.

Jasło to piąte miasto na Podkarpaciu, do którego przyjeżdża Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Z usługi korzystają już mieszkańcy Przemyśla, Sanoka, Mielca oraz Stalowej Woli. W Rzeszowie z kolei działa stacjonarny Punkt Odbioru Zamówień oraz jedyne na Podkarpaciu Studio Planowania i Zamówień IKEA. Można tu skorzystać z usługi projektowania kuchni, szafy czy garderoby lub umówić się na planowanie kuchni w domu. Wszystkich punktów, stacjonarnych i mobilnych, w całej Polsce IKEA obecnie ma łącznie 68.

Gdzie znajduje się Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA?
Parking przed Centrum Hurtowym Orzech-PASSA
ul. Towarowa 27, 38-200 Jasło

Kiedy możliwy jest odbiór zamówień:
Wtorki, w godz. 16:00 - 19:00
Soboty, w godz. 09:00 - 12:00

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.