W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Samoklęskach odbył się II Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski.
W sobotę (3 czerwca) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Samoklęskach odbył się II Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski w Karate Kyokushin.

Organizatorem Turnieju był Krośnieński Klub Karate Kyokushin, a dokładnie sekcja Dojo Samoklęski. Sensei Marek Sawczuk 3 dan, prowadzący zajęcia w sekcjach Samoklęski i Dukla przywitał zaproszonych gości na czele z Wójtem Gminy Osiek Jasielski Andrzejem Stachurskim, który oficjalnie dokonał otwarcia turnieju.

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej, ufundowane zostały nagrody dla zawodników oraz dodatkowe atrakcje dla uczestników wydarzenia: dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa czy kiełbaski z grilla

turniej karate w Samoklęskach

Do rywalizacji przystąpiło około 60 karateków z zaprzyjaźnionych sekcji karate. Zawodnicy rywalizowali w kategorii kata i kumite. Start w turnieju był okazją dla najmłodszych zawodników trenujących tę dyscyplinę, którzy po raz pierwszy mogli stanąć na tatami i pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Po ukończeniu wszystkich konkurencji w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wagowych przystąpiono do dekoracji i wręczono pamiątkowe statuetki, oraz puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, którym została Patrycja Brej uczęszczająca na zajęcia karate do sekcji Dojo Samoklęski, dodatkowo wyróżniono najmłodszego i najmłodszą zawodniczkę turnieju.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.