W Jaśle na ul. Piłsudskiego, na drodze krajowej nr 28, doszło do zderzenia się trzech pojazdów, w wyniku czego jedna osoba ucierpiała.
Dzisiaj (19 czerwca) ok godz. 9, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym udział brały trzy pojazdy. Na ul. Piłsudskiego w Jaśle, na odcinek drogi krajowej nr 28, natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

wypadek w Jaśle

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący betoniarką marki Iveco zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez to przejście. Za nim zatrzymało się dostawcze iveco. Jako trzecia poruszała się kierująca autobusem marki Solbus, która nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzyła w tył dostawczego iveco, które pchnięte uderzyło w betoniarkę.

wypadek w Jaśle

W wyniku zdarzenia ucierpiał kierowca dostawczego iveco. Mężczyzna został zabrany do jasielskiego szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się po godzinie 12:00.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.