24 czerwca (sobota) odbędą się "Międzypokoleniowe warsztaty z robotyki", które połączą legendarne, znane doskonale każdemu klocki Lego, z nowoczesnymi technologiami.
Uczestnicy wspólnie w parach - dziecko i osoba dorosła (rodzic, dziadek, babcia, wujek, ciocia) skonstruują robota, którego zaprogramują pod okiem doświadczonego instruktora. Co ważne warsztaty integrują pokolenia i rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz pomysłowość, przede wszystkim poprzez jasne i czytelne formy programowania dla "małych" i "dużych".

Warsztaty zaplanowano na 24.06.2023 r. (sobota) w godzinach: 10:00 - 11:30 (I grupa) oraz 12:00 -13:30 (II grupa) w sali audytoryjnej Generatora Nauki GEN w Jaśle, ul. Bednarska 2.

Aby wziąć w nich udział należy:
1. Pobrać kartę zgłoszeniową ze strony internetowej www.genjaslo.pl lub w recepcji Generatora Nauki GEN;
2. Wypełnić i podpisać (przez rodzica lub opiekuna prawnego);
3. Skan podpisanej karty zgłoszeniowej należy przesłać do dnia 22 czerwca 2023 r. do godziny 12:00. na adres e-mailowy gen@um.jaslo.pl lub złożyć w wersji papierowej w Generatorze Nauki GEN w Jaśle, ul. Bednarska 2.

Warsztaty odbywają się w ramach przedsięwzięcia "Miasto to JA" realizowanego z projektu "Jasło - moje miasto, mój dom", finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.