Gminny Dzień Dziecka wraz z Międzyszkolnym Turniejem Warcab 100-polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec odbył się w minioną niedzielę w Dębowcu.
W dniu 18 czerwca odbył się Gminny Dzień Dziecka wraz z Międzyszkolnym Turniejem Warcab 100-polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec. Wyjątkowo w tym roku ze względu na prace budowlane przy kompleksie na stadionie w Dębowcu wydarzenie to zorganizowano na terenie Zespół Szkół w Dębowcu.

dzień dziecka w Dębowcu

W słoneczny i pogodny dzień przybyłych gości serdecznie powitał Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek, zapraszając do wspólnej zabawy. Nieoczekiwanie frajdę przerwał chwilowy deszcz, który spowodował zmianę programu wydarzenia.
Dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół w Dębowcu uczestnicy wydarzenia na czas opadów mogli schronić się w budynku szkoły, gdzie w sali gimnastycznej Bogdan Michalec zaprezentował show Klauna Freda.
Pod namiotem panie ze szkół podstawowych oraz przedszkoli z Gminy Dębowiec zajmowały się malowaniem twarzy, cekinowym ozdabianiem, wykonywaniem tatuaży oraz zaplataniem kolorowych warkoczyków.

Na przybywające wraz rodzinami dzieci z terenu gminy i okolic czekało mnóstwo atrakcji: od dmuchanych zjeżdżalni i placów zabaw, eurobugee, przez animatorów prowadzących zabawy ruchowe i animacje - po szczudlarza, który wykonywał balonikowe atrakcje. Obecnym na wydarzeniu dzieciom rozdawano drobne upominki, gadżety oraz baloniki.

dzień dziecka w Dębowcu

Tuż po godzinie 16:00 rozpoczął się Międzyszkolny Turniej Warcab 100-polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę trenerów i nauczycieli za przeprowadzenie turnieju oraz Józefa Zdebika, który z zamiłowania i pasji prowadził liczne zajęcia nauki w warcaby.

Pomimo psotnej pogody roześmiane twarze i świetne humory towarzyszyły wszystkim do samego końca imprezy.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.