W sali Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się wręczenie nagród najzdolniejszym uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy Skołyszyn.
W czwartek (22 czerwca) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się wręczenie nagród najzdolniejszym uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy Skołyszyn.

Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz złożył gratulacje uczniom oraz ich rodzicom za osiągnięte wysokie wyniki w nauczaniu, w konkursach, a także za działalność pozalekcyjną w różnych dziedzinach. Najzdolniejsza młodzież została uhonorowana atrakcyjnymi nagrodami. Wyrażamy nadzieję, że nagroda Wójta Gminy Skołyszyn będzie czynnikiem motywującym do dalszego kształcenia się i rozwoju nie tylko nagrodzonych, ale także pozostałych uczniów w kolejnych latach szkolnych. Podczas spotkania Wójt wręczył także listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów.

- Kończąc rok szkolny 2022/2023 pragniemy życzyć bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji. Niech ten okres będzie czasem zasłużonego odpoczynku.

Nagrodę Wójta Gminy Skołyszyn otrzymali:
Ze Szkoły Podstawowej w Harklowej - Wiktor Ducal, Bartosz Maziarz, Dominik Lichota
Ze Szkoły Podstawowej w Święcanach- Oliwia Kuchta, Ewelina Kurzawa, Marcin Piotrowski, Antoni Król
Ze Szkoły Podstawowej w Skołyszynie - Emilia Starzec, Julia Smaś, Antonina Mazur, Damian Łagowski
Ze Szkoły Podstawowej w Przysiekach - Katarzyna Sokołowska, Aleksandra Jaracz
Ze Szkoły Podstawowej w Jabłonicy - Marlena Sobota, Roksana Jagoda
Ze Szkoły Podstawowej w Lisowie - Zuzanna Ryba, Bartosz Rzońca
Ze Szkoły Podstawowej w Bączalu Dolnym - Milena Szpak, Zuzanna Rak
Ze Szkoły Podstawowej w Kunowej - Michał Owczarski, Wiktor Mrozek

Ponadto Wójt Gminy w imieniu Przewodniczącego Związku Gmin Dorzecza Wisłoki wręczył wyróżnienia w konkursie plastycznym w ramach akcji "Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki", które otrzymali Karol Furmanek, Milena Kiełtyka, Sebastian Wielgosz i Aleksandra Klęba.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.