Dzisiaj (30 września, godz. 16) zostanie rozegrany mecz ćwierćfinałowy okręgowego Pucharu Polski Zorza Łęki Dukielskie - Czarni 1910 Jasło.
Zorza Łęki Dukielskie w I rundzie wygrała z Iwełką Iwla 4-2 oraz w II rundzie z Markiewicza Krosno 4-2. Aktualnie Zorza zajmuje 3. miejsce w tabeli klasy A III. W 7 meczach drużyna z Łęk Dukielskich zdobyła 15 punktów (bilans 5-0-2, bramki 19-12).

Czarni do rozgrywek PP przystąpili od II rundy, w której walkowerem wygrali z LKS Czeluśnica 3-0 wo. W IV lidze drużynie Adama Domaradzkiego nie wiedzie się najlepiej. Po remisie z Piastem Tuczempy 1-1, przegrali zaległy mecz w Krośnie z Karpatami 0-2 oraz w minioną niedzielę z Resovią II Rzeszów 0-4.

Dotychczas odbyły się dwa mecze ćwierćfinałowe: Kotwica Korczyna - Partyzant Targowiska 2-1, Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne - Ekoball Stal Sanok 0-2. Termin meczu Wiki Sanok - Karpaty Krosno zostanie ustalony po rozegraniu zaległego meczu ligowego krośnieńskiej drużyny.
Zaległy mecz II rundy Sokół Domaradz - Karpaty Krosno 0-8.

Mecze półfinałowe zaplanowano na wiosnę. Kotwica Korczyna zagra ze zwycięzcą meczu Zorza - Czarni, a Ekoball Stal Sanok ze zwycięzcą z pary Wiki - Karpaty.