Jubileusz 100-lecia w minioną sobotę świętowała Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstówce.

Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstówce świętuje w tym roku swoje 100-lecie istnienia. Jubileuszowe uroczystości miały miejsce w minioną sobotę 1 lipca.

Rozpoczęły się od odprawienia uroczystej mszy świętej w kościele św. Marcina w Szebniach w intencji strażaków i ich rodzin. Po nabożeństwie główna część uroczystości odbyła się na placu przy domu ludowym w Chrząstówce zgodnie ze strażackim ceremoniałem i w asyście pocztów sztandarowych.

Jubileusz OSP Chrząstówka

W uroczystości, oprócz jubilatów - strażaków z OSP Chrząstówka uczestniczyli zaproszeni goście, wśród nich m.in. europoseł Bogdan Rzońca, senator Alicja Zając, poseł Maria Kurowska, radna sejmiku Joanna Bril, Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jaśle - wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Rzeszowie i członek Zarządu Głównego Związku OSP dh Stanisław Święch, komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle bryg. Piotr Śmietana i wójt Gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.