W niedzielę 9 lipca zmarł ks. kan. Tadeusz Sabik, emerytowany proboszcz parafii w Warzycach.
Informację o śmierci ks. kan. Tadeusza Sabika, emerytowanego proboszcza parafii w Warzycach przekazano poprzez media społecznościowe parafii.

- W poniedziałek o godzinie 17:45 odbędzie się koronka do Miłosierdzia Bożego. O godzinie 18:00 msza święta za śp. księdza proboszcza. Po mszy świętej około 18:30 różaniec - przekazuje parafia pw. Św. Wawrzyńca w Warzycach.

Na razie nie jest znana data pogrzebu.

[AKTUALIZACJA]


Ksiądz kan. Tadeusz Sabik zmarł w wieku 89 lat, pochodził z Komborni w powiecie krośnieńskim. Proboszczem w parafii w Warzycach był w latach 1991 - 2003. Wcześniej proboszczował w parafii w Bezmiechowej w latach 1968 - 1991. Od 2003 roku przebywał na emeryturze.

Eksporta i msza żałobna sprawowana pod przewodnictwem ks. biskupa Edwarda Białogłowskiego odbędzie się 11 lipca o godzinie 18:00 w kościele parafialnym pw. św. Wawrzyńca w Warzycach.

Msza św. pogrzebowa sprawowana pod przewodnictwem ks. biskupa Kazimierza Górnego odprawiona zostanie 12 lipca o godzinie 12:00 w kościele parafialnym pw. św. Wawrzyńca w Warzycach. Po mszy św. ciało śp. ks. Tadeusza Sabika spocznie na miejscowym cmentarzu.

[AKTUALIZACJA]


Ks. kan. Tadeusz Sabik spoczął na cmentarzu w Warzycach: https://www.jaslo365.pl/wiadomosci/8478-ks-kan-tadeusz-sabik-spoczal-na-cmentarzu-w-warzycach

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.