Policjanci z jasielskiej drogówki ujawnili 10 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Niechlubny rekordzista mknął aż 130 km/h.
W ubiegły weekend funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kontrolowali prędkość kierujących pojazdami. Szczególną uwagę zwracali na przypadki przekroczeń określonych limitów na drogach krajowych oraz wojewódzkich naszego powiatu.

W trakcie służby policjanci ujawnili aż 10 kierujących, którzy zdecydowali się przekroczyć dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymywali kierowców na drodze krajowej nr 28 w Przysiekach oraz Siepietnicy, a także na drodze wojewódzkiej nr 993 w Nowym Żmigrodzie na ul. Dukielskiej.

Zderzenie trzech samochodów w Siepietnicy
Niechlubnym rekordzistą minionego weekendu okazał się 56-letni obywatel Francji, który swoim bmw w Siepietnicy poruszał się z prędkością 130 km/h w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł oraz tak jak w pozostałych 9 przypadkach, zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.