Na stadionie sportowym w Skołyszynie w minioną niedzielę odbyły się Dni Gminy Skołyszyn "Prozioki" 2023.
W niedzielę (9 lipca) zorganizowane zostały Dni Gminy Skołyszyn "Prozioki" 2023. Cykliczne wydarzenie kulturalno rozrywkowe, które zgromadziło kilka tysięcy mieszkańców i przybyłych gości, odbyło się na stadionie sportowym w Skołyszynie.

Dni Gminy Skołyszyn

Impreza plenerowa rozpoczęła się o godzinie 15:00 występami dzieci i młodzieży. O godzinie 16:30 miał miejsce występ zespołu ludowego Lisowianki oraz LiScholi z Lisowa. Później sceną muzyczną zawładnął zespół Hit Boyz wykonujący największe przeboje polskiej muzyki tanecznej oraz Tacy Sami zespół coverowy grający ponadczasowe przeboje Lady Pank.

Gwiazdą wieczoru był rockowa grupa Piersi, która zapoznała skołyszyńską publiczność ze swoimi szlagierowymi oraz nowymi utworami. Wydarzenie zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Dni Gminy Skołyszyn

W ramach Dni Gminy Skołyszyn "Prozioki" 2023 działały stoiska z domowymi wypiekami, na których nieodzownie królowały tradycyjne, pogórzańskie prozioki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Skołyszyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.