Przy Szkole Podstawowej w Trzcinicy na obiekcie sportowym rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło.
Na obiekcie sportowym przy SP Trzcinica rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło. W zawodach startowało 6 drużyn z Gminy Jasło: SP Opacie, SP Jareniówka, SP Trzcinica, SP Warzyce, SP nr 1 Osobnica i SP nr 2 Osobnica.

Turniej rozegrano w dwóch grupach "każdy z każdym". W meczu o III miejsce SP nr 1 Osobnica pokonała SP Trzcinicę, natomiast w finale turnieju spotkały się drużyny z SP nr 2 Osobnica i SP Warzyce. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna z SP nr 2 Osobnica 1:0, zostając mistrzem gminy w roku szkolnym 2022/23 zdobywając tym samym Puchar Wójta Gminy Jasło.

W połowie czerwca w SP Posada Górna w gminie Rymanów odbyły się zawody z cyklu imprez dzieci województwa podkarpackiego pod hasłem "Baw się z nami". Gminę Jasło i powiat jasielski reprezentowały dzieci z SP nr 2 Osobnica. W turnieju startowały 4 drużyny: z Krosna, Rymanowa, ze Strzyżowa i mistrzowie powiatu jasielskiego SP nr 2 Osobnica. Zawody rozegrano w 7 konkurencjach: rzutowych, biegowych i skocznościowych. Na koniec strzelano rzuty karne. Drużynę reprezentowało 5 dziewczynek i 5 chłopców. SP nr 2 Osobnica zdobyła III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim.

W ostatni dzień roku szkolnego 2022/23 na boisku sportowym w Jareniówce rozegrano Turniej Piłki Nożnej pod hasłem "Powitanie Lata na Sportowo". W turnieju startowały dzieci z klas najmłodszych. W meczu padł wynik 9:3 dla SP nr 2 Osobnica.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.