Na Kompleksie - Sportowo Rekreacyjnym w Osieku Jasielskim odbył się piknik integracyjny, była świetna zabawa i super atmosfera.
W piątek (28 lipca) na Kompleksie - Sportowo Rekreacyjnym w Osieku Jasielskim odbył się piknik integracyjny w ramach projektu "Edukacja kulturalno-artystyczna z GOKiBP".

Piknik był jednym z zadań projektu oprócz odbywających się przez lipiec warsztatów tanecznych, teatralnych, ceramicznych, teaumbuilldingowych, artystyczno-rękodzielniczych, kulinarnych oraz spektakli dla dzieci.

piknik w Osieku Jasielskim

Podczas Pikniku wystąpili uczestnicy warsztatów wokalno-muzycznych Sound Music School, zespół młodzieżowy Wieża oraz zespół Kapitał. Atrakcje, animacje i malowanie twarzy dla dzieci zapewniła Firma Animacyjna - Ekipa Karoli.

Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, koników mechanicznych, bumper ball, gokartów. Panie z KGW Załęże przygotowały degustację pierożków, racuszków, proziaków i gofrów. Można było zakupić lody, watę cukrową, popcorn, zabawki.

Na boisku sportowym rozegrano mini turniej drużyn młodzieżowych Czardasz Osiek Jasielski i Mrukowa Zamczysko. Na zakończenie pikniku KGW Osiek Jasielski przygotowało bitwę kolorów.

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.
Edukacja kulturalno-artystyczna z GOKiBP

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.