Policjanci z jasielskiej drogówki podczas ostatniego weekendu ujawnili kolejnych kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.
Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle nie ustają w swoich działaniach, które mają zapewnić bezpieczeństwo i spokój na drogach naszego powiatu. Tylko podczas minionego weekendu ujawnili 11 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Wjechał do potoku
Największą prędkość, bo aż 130 km/h, rozwinął w sobotę w Siepietnicy kierujący volkswagenem 25-latek. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

zatrzymany za prędkość

W niedzielę, złe warunki atmosferyczne nie przeszkadzały kierującemu motocyklem marki BMW, który w Świerchowej podczas mocnych opadów deszczu poruszał się z prędkością 111 km/h. On z kolei otrzymał mandat w kwocie 2000 zł i 14 punktów karnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.