Telewizja Obiektyw została uhonorowana główną nagrodą w Konkursie Programów Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy”. Film „Wykuci w ogniu” otrzymał Kryształowy Ekran w kategorii „Zwyczajni niezwyczajni”.
„Wykuci w ogniu” opowiada o fundacji, której celem jest aktywizacja osób wykluczonych społecznie, a także propagowanie artystycznej wrażliwości w społeczeństwie.


Wręczenie statuetek Kryształowego Ekranu nastąpi podczas Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej i Forum Telewizji Lokalnych w 2021 roku.

Konkurs został zorganizowany już po raz siedemnasty przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. W tegorocznej edycji wzięło udział 18 telewizji, które zgłosiły łącznie 105 materiałów. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: „Moja mała ojczyzna”, „News”, „Zwyczajnie niezwyczajni” oraz „Społecznie wrażliwi”. Wśród laureatów są także Telewizja Olsztyn i Twoja Telewizja Morska z Wejherowa. Telewizja Obiektyw została nagrodzona już po raz czwarty.

W ubiegłym roku, w kategorii „Moja mała ojczyzna” zwyciężył dokument fabularyzowany Telewizji Obiektyw „Łukasiewicz nafciarz romantyk”.