W Skołyszynie odbyło się wydarzenie pn. "Pożegnanie wakacji 2023 - Piknik z KGW".
W budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się wydarzenie pn. "Pożegnanie wakacji 2023 - Piknik z KGW", które zostało zorganizowane w ramach projektu "Żyj bezpiecznie w Gminie Skołyszyn" sfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie oraz Kołami Gospodyń Wiejskich z Bączala, Harklowej, Sławęcina, Przysiek i Kunowej.

W trakcie pikniku członkinie KGW oferowały pyszny poczęstunek dla przybyłych na wydarzenie mieszkańców gm. Skołyszyn. Do przygotowania poczęstunku panie wykorzystały sprzęt zakupiony w ramach projektu.

W trakcie imprezy działał Punkt Informacyjno - Konsultacyjny, w ramach którego można było skorzystać z informacji i porad konsultantów oraz pozyskać materiały promocyjne związane z przeciwdziałaniem przyczynom przestępczości. W punkcie konsultacyjnym, informacji i porad udzielali przedstawiciele instytucji publicznych zajmujących się zwalczaniem przestępczości lub pomocą osobom pokrzywdzonym. W czasie wydarzenia została wygłoszona prelekcja przedstawiciela policji na temat promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym, cyberbezpieczeństwa oraz przeciwdziałania przestępczości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.