W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się szóste spotkanie organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.
12 października br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się szóste spotkanie organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Panie biorące w nim udział dowiedzą się jak ważna jest prawidłowa komunikacja w zespole; jakie umiejętności należy rozwijać by skutecznie komunikować się i jak rozmawiać, aby komunikaty docierały, a współpraca była efektywna. Porozmawiamy o różnych stylach osobowości i ich sposobach komunikacji. Powiemy, czy styl zarządzania ma wpływ na komunikację w zespole, a jeśli tak to jak budować zespół i skutecznie nim zarządzać.

Panie dowiedzą się także czym jest jesienne przesilenie, jakie są jego przyczyny, objawy, jak sobie z nim radzić, jak regenerować się o tej porze roku i utrzymać produktywność. Przedstawimy także propozycję elementów, narzędzi i zasad, z których warto zbudować swoją indywidualną strategię przetrwania jesieni.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w sesji budowania networkingu wśród zainteresowanych.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 10 października 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Liderka z Jasła spotkanie


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.