W Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pawła Jędryczki.
Piątkowy wieczór 6 października w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pawła Jędryczki, który jest lokalnym artystą. Wystawa powstała przy współpracy z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Dębowiec - Marcin Bolek.

wystawa w Cieklinie

Gospodarz gminy wraz z Przewodniczącą Rady Gminy - Teresą Pachaną oraz Martą Misiołek - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Foluszu pogratulowali Artyście wystawy i jednocześnie wyrazili wdzięczność za udostępnienie swoich wyjątkowych prac.
W uroczystości licznie uczestniczyli mieszkańcy Gminy Dębowiec - zwłaszcza mieszkańcy Dobryni, na czele z Radną - Dorotą Sroką-Lewosz oraz Sołtys - Bożeną Jędryczką. Nie zabrakło również Mamy i rodziny Artysty, przyjaciół i znajomych. Na wernisaż przybyła także Bożena Jurkowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobryni oraz ks. Robert Imbierowicz - Proboszcz Parafii w Foluszu.

Obrazy zaprezentowane na wystawie to prace niezwykle barwne inspirowane pięknem natury, ale i człowieczeństwem, głównie pejzaże i portrety, choć również obrazy abstrakcyjne.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.