Wyszkolenie strzeleckie, stojące na wysokim poziomie jest niezwykle ważne w pracy policjanta. Dlatego jasielscy funkcjonariusze cyklicznie ćwiczą strzelanie w różnych warunkach. Tym razem, szkolili się na strzelnicy w Łupkowie.
W ubiegła środę, na Strzelnicy Zakładu Karnego w Łupkowie, jasielscy policjanci odbyli doskonalenie zawodowe z wyszkolenia strzeleckiego. Na co dzień, funkcjonariusze w służbie posiadają na indywidualnym wyposażeniu broń krótką. Należy jednak zaznaczyć, że policjanci podczas różnego rodzaju czynności służbowych mogą korzystać z broni pośredniej czy broni długiej.

ćwieczenia policjantów z Jasła

Pod czujnym okiem instruktorów oraz przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, mundurowi oddali wiele celnych strzałów w pozycji leżącej i stojącej. Przypomnieli sobie także obsługę tego typu broni. Dzięki takim ćwiczeniom, poziom wyszkolenia jasielskich policjantów będzie stale wzrastał.

Zderzenie pociągu z samochodem osobowym w Przysiekach

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.