Po godz. 22 policjanci zatrzymali poszukiwanego od kilku godzin 20-latka podejrzanego o zabójstwo.
Do dramatycznych wydarzeń doszło dziś (18.10) po godz. 14 w jednym z budynków w miejscowości Sławęcin. Policjanci znaleźli w nim ciało 44-letniej kobiety i rannego 46-letniego mężczyznę, który został przetransportowany do szpitala.

Przez wiele godzin, na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle oraz z udziałem biegłego lekarza sądowego.

Równocześnie prowadzone były działania poszukiwawcze, za osobą podejrzaną o dokonanie zabójstwa. W poszukiwaniach brali udział policjanci, nie tylko z jasielskiej komendy, ale także funkcjonariusze z KWP w Rzeszowie, OPP w Rzeszowie, KPP w Przeworsku, KMP w Krośnie i KPP w Sanoku. Również strażacy z PSP w Jaśle włączyli się w poszukiwania 20-latka.

Do działań poszukiwawczych funkcjonariusze wykorzystali drony oraz psy tropiące.

- Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Jasło około godz. 22. Został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wykonanie z nim dalszych czynności. W momencie zatrzymania był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań na zawartość środków zabronionych - poinformował mł. asp. Daniel Lelko z KPP w Jaśle.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaśle.

~ewa

21-10-2023 22:45 4 5

kuzwa kara śmierci dla mordercow
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.