20-letni mieszaniec gminy Skołyszyn usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Jaśle zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.
Do tragicznych wydarzeń doszło 18 października br., w Sławęcinie. Interweniujący policjanci w jednym z domów ujawnili ciało kobiety oraz rannego mężczyznę. W związku z zabójstwem rozpoczęły się poszukiwania 20-latka, który tego samego dnia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dziś, w Prokuraturze Rejonowej w Jaśle, młody mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut usiłowania zabójstwa. 20-latek nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Jeszcze tego samego dnia, prokurator wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Jaśle o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował mieszkańca gminy Skołyszyn na 3 miesiące.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.