Jasielscy policjanci ujawnili aż 7 przypadków, kiedy kierujący zdecydowanie zbyt mocno naciskali pedał przyspieszenia w swoich samochodach.
Policjanci z jasielskiej drogówki wciąż stopują zapędy tych, którzy nadmiernie przekraczają prędkość w obszarze zabudowanym. W ubiegłym tygodniu zatrzymali do kontroli drogowej 7 takich kierowców, którzy jechali zdecydowanie za szybko przez miejscowości Nowy Żmigród oraz Przysieki.

Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy na 3 miesiące. Sześciu z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami, a w jednym przypadku funkcjonariusze zdecydowali się skierować wniosek do sądu.

Niechlubną rekordzistką okazała się być 33-latka, która przez Przysieki pędziła 122 km/h, w miejscu, gdzie limit to 50 km/h. Mandat jaki otrzymała to 2500 zł, a na jej konto trafiło 15 punktów karnych. Jak tłumaczyła policjantom, jechała tak szybko, ponieważ chciała sprawdzić opony zimowe na swoim samochodzie.

Natomiast podczas kontroli drogowej w Nowym Żmigrodzie, kierujący Audi 48-latek oraz pasażer pojazdu tłumaczyli, że jechali 110 km/h, ponieważ chcieli "przetestować" osiągi samochodu, który właśnie został zakupiony przez jednego z nich.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.