Nastąpiła zmiana trenera piłkarzy Ostoi Kołaczyce. Stanisława Nowaka zastąpił Robert Podkulski.
Stanisław Nowak prowadził Ostoję w 12 meczach obecnego sezonu. Po jego wodzą beniaminek z Kołaczyc wygrał 3 mecze, jeden zremisował i 8 przegrał (bramki 14-27). Ostoja z 10 punktami na koncie zajmuje 15. miejsce w tabeli.

Stanisław Nowak prowadził Ostoję Kołaczyce w 12 meczach. Fot. Bogdan Hućko

Nowy trener Ostoi Robert Podkulski posiada licencję UEFA A. W minionych latach prowadził Czarnych Jasło w IV lidze i Orła Lubla w klasie A, a od sezonu 2018/19 był szkoleniowcem LKS Skołyszyn, z którym awansował do V ligi. Zrezygnował z trenowania Skołyszyna 27 września br. po przegranym meczu w Besku 0-6. LKS Skołyszyn w obecnym sezonie z Robertem Podkulskim zdobył 7 punktów (bilans 2-1-7, bramki 9-27). W roli szkoleniowca Ostoi zadebiutuje w najbliższą niedzielę w meczu z Beskidem Posada Górna.

To już kolejna zmiana trenera w V lidze w tym sezonie. Najpierw Adama Domaradzkiego z Kotwicy Korczyna, który objął Czarnych Jasło, zastąpił ostatecznie Jan Domarski. Wspomnianego już Roberta Podkulskiego zastąpił w LKS Skołyszyn Bogusław Byczek. Nafta Jedlicze zrezygnowała z Andrzeja Dawca i jego miejsce na ławce trenerskiej zajął Dariusz Soliński, a Grzegorza Tkacza w Bieszczadach Arłamowie Ustrzyki Dolne zastąpił Wojciech Kogut. Po XII kolejce i porażce w Besku 1-7 zrezygnował z prowadzenia LKS Czeluśnica Robert Mastaj.