Nie żyje 30-letni Jakub Opoń, były siatkarz MKS Gamrat MOSiR Jasło wystepujący w sezonie 2021/22.
Jakub Opoń, zawodnik drugoligowego klubu Avia Solar Sędziszów Małopolski, brał udział w piątkowych treningach. Po nich, mimo że został odwieziony pod swój dom po spotkaniu ze znajomymi, do domu już nie dotarł.

Jego zaniepokojona rodzina i przyjaciele rozpoczęli poszukiwania w sobotę, w które zaangażowani byli również strażacy z lokalnych jednostek OSP, policjanci oraz grupy poszukiwawcze Legion Gerarda i STORAT.

Poszukiwania zakończyły się tragicznie - w niedzielę około godziny 15 znaleziono ciało Jakuba Oponia w rzece Stobnica w Żyznowie, niedaleko Strzyżowa.

Jakub Opoń był doświadczonym siatkarzem, grającym wcześniej m.in. przez kilka sezonów w Karpatach Krosno, Wisłoku Strzyżów, Neobusie Niebylec, MKS Gamart MOSiR Jasło a w obecnym sezonie w Avii Solar Sędziszów Małopolski.

Są takie chwile, w których siatkówka schodzi na dalszy plan. Są też takie informacje, których nie chcielibyśmy podawać nigdy... Nie żyje nasz zawodnik, Jakub Opoń.
Jeszcze w piątek trenowaliśmy wspólnie przed sobotnim meczem, jak zwykle graliśmy "bagerki". Nie wiedzieliśmy wtedy, że to będą Twoje ostatnie "bagerki" w życiu.
Kiedy doszła do nas informacja o zaginięciu, każdy był dobrej myśli. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna. Żegnaj przyjacielu
- napisał klub AVIA Solar Sędziszów Małopolski.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.