Jasielska flota radiowozów powiększyła o nowy pojazd. Jest nim Skoda Scala, która wyróżnia się na tle pozostałych radiowozów nowym oznakowaniem. Na co dzień, będzie używana przez policjantów z wydziału ruchu drogowego.
Od ubiegłego tygodnia, na drogach naszego powiatu można zauważyć nowy radiowóz jasielskiej policji. Został zakupiony w ramach projektu "Bezpieczniej na drogach - nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji etap II", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

samochód policji w Jaśle

Scala wyposażona jest w silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra o mocy 150 KM. W samochodzie znajduje się także automatyczna skrzynia biegów DSG.

To co ją wyróżnia, to dodatkowe elementy odblaskowe barwy żółto -zielonej o właściwościach fluorescencyjnych oraz zwiększona ilość sygnałów błyskowych LED. To wszystko wpłynie na zwiększenie widoczności radiowozu.

Skoda na co dzień będzie użytkowana przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.