Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, w ramach którego najmłodsi mieszkańcy Jasła przygotowują kartki świąteczne.
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, w ramach którego najmłodsi mieszkańcy Jasła przygotowują kartki świąteczne. Wszystkie z nich wysyłane są później do samorządów, instytucji, czy osób współpracujących z miastem.

Celem konkursu jest przedstawienie oczyma dzieci atmosfery świąt Bożego Narodzenia oraz propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi.

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie jasielskiej świątecznej kartki. Zwycięska praca zostanie zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle oraz w lokalnych mediach. Natomiast wszystkie otrzymane karki zostaną wysłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji, a także organizacji współpracujących z miastem. Termin składania prac do 30 listopada br.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle: um.jaslo.pl

konkurs na kartę świąteczną


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.