Kończy się już piękna polska jesień i coraz szybciej pojawia się zimowa aura. Stąd też, jak co roku, przypominamy ważniejsze informacje dotyczące "akcji zima", czyli zimowego utrzymania ulic i chodników w Jaśle na przełomie 2023/2024 roku.
Umowy na zimowe utrzymanie ulic, placów, chodników, przejść dla pieszych oraz przystanków autobusowych zawarte zostały już końcem października br. Podpisane zostały one z sześcioma wykonawcami - a miasto zostało podzielone na poszczególne strefy i elementy, do których przypisani zostali poszczególni wykonawcy.

Na ulicach akcja prowadzona będzie przy pomocy sprzętu mechanicznego do momentu zapewnienia bezpiecznej przejezdności (jezdnia odśnieżona i posypana na całej szerokości i długości, dopuszcza się zaleganie na jezdni cienkiej równomiernej warstwy zajeżdżonego śniegu z jednoczesną likwidacją śliskości).

Jak zwykle podczas "akcji zima" prowadzone będą całodobowe dyżury. Wszelkie interwencje oraz uwagi dotyczące stanu chodników, jezdni, parkingów, placów stanowiących własność miasta Jasła, należy zgłaszać:
• od 7.30 do 15.30 (w godzinach pracy urzędu) pod nr telefonu 13 448 63 18,
• od 15.30 do 7.30 dyżur pełniony będzie na stanowisku dyżurnego Straży Miejskiej i monitoringu pod nr telefonu 13 448 25 89.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.