Policjanci zatrzymali dwóch kierujących. Jeden z nich kierował, będąc pod wpływem amfetaminy, drugi po alkoholu. Teraz obaj za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.
W ubiegły czwartek, po godz. 18 w Kołaczycach, policjanci z jasielskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. Kierowca wraz z pasażerem nie korzystał z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy.

W trakcie kontroli podejrzenie mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie kierującego. Postanowili sprawdzić stan jego trzeźwości. Policyjny alkomat nie wykazał, aby kierowca był pod wpływem alkoholu, natomiast narkotester wskazał obecność amfetaminy w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali 35-latkowi prawo jazdy, a następnie udali się z nim do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań.

narkotest zatrzymanego keirowcy

Z kolei w sobotę około 15.30 w Trzcinicy, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że ma w organizmie 0,6 promila. Mundurowi zatrzymali 74-latkowi prawo jazdy.

Teraz obaj mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będą odpowiadać przed sądem.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.