Wokaliści Jasielskiego Domu Kultury zostali nagrodzeni na Ogólnopolskim Turnieju "O Złotą Szpilę", który odbył się w Przemyślu.
25 listopada br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się XXVI Ogólnopolski Turniej Satyry im. I. Krasickiego "O Złotą Szpilę".

W finałowym turnieju piosenki satyrycznej udział wzięli: Karolina Polak, Laura Gondek, Onofrio Della Medaglia, natomiast w finałowym turnieju recytatorskim wystąpili: Natalia Żegleń, Karolina Polak i Jonatan Maciejowski.


Jury konkursowe w kategorii piosenki przyznało trzecią nagrodę Karolinie Polak za piosenkę "Ty Mamusia i ja" oraz wyróżnienia dla Laury Gondek za piosenkę "Muzeum i dziewczyna" i dla Onofrio Della Medaglia za piosenkę "Song o jaju".

Recytatorów do konkursu przygotowała Helena Gołębiowska, zaś wokalistów Ewa Grzebień, która wystąpiła również w roli akompaniatora. Gratulujemy naszym młodym artystom, bowiem po raz pierwszy zmierzyli się z trudnym gatunkiem literackim, jakim jest satyra i podołali temu wyzwaniu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.