Daniel Obajtek

Piknik wojskowy w Jaśle z okazji Święta Wojska Polskiego

-

Rynek w Jaśle
Rynek, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Piknik wojskowy w Jaśle z okazji Święta Wojska Polskiego odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2022 roku w godzinach od 14:00 do 18:00.
Podczas pikniku będzie będzie można zobaczyć to co w Wojsku Polskim najlepsze. Będzie nowoczesny sprzęt (Leopard, Rak, Rosomak, Poprad, WR Langusta), grochówka oraz żołnierze wszystkich rodzajów polskich sił zbrojnych.
Będą atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych, pokazy wyszkolenia żołnierzy i walki wręcz. Muzeum Regionalne w Jaśle, udostępni w tym dniu wystawy związane z historią i tradycją oręża Wojska Polskiego (wstęp wolny).

Na pikniku w punkcie rekrutacyjnym będzie można rozpocząć karierę jako żołnierz. Wojsko Polskie będzie zachęcać do dołączenia do nowej formuły służby - dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Każdy będzie mógł sprawdzić, jak wiele Wojsko Polskie może mu dać i kim może zostać w armii. Służbę można podjąć w każdym zakątku Polski i w dowolnie przez siebie wybranej specjalności, jak choćby: pancerniak, pilot, marynarz, żołnierz cyberwojsk.

 

Piknik wojskowy w Jaśle z okazji Święta Wojska Polskiego

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl