Daniel Obajtek

VII Bieg Beskidnika

-

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Park Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu
38-220 Folusz

70.00zł - 90.00

VII Bieg Beskidnika odbędzie się w dniu 2 października 2022 roku. Główna baza zawodów znajdować się będzie w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu, do którego serdecznie zapraszamy również kibiców.

W tym roku biegacze rywalizować będą na czterech trasach o długości Ożennej. Odcinek ten łączyć się będzie z trasą maratonu, który swój początek będzie mieć w Banicy. Zawodnicy będą biec przez tereny Nadleśnictwa Gorlice oraz Magurskiego Parku Narodowego. Meta dla biegaczy obu tras znajdować się będzie w Foluszu.

Z kolei zawodnicy z dystansów 21 km i 6 km strefę startu będą mieć w Foluszu, skąd wybiegną na szlaki MPN. Krótszy dystans to jak zawsze pętla prowadząca przez Wodospad Magurski i Diabli Kamień, natomiast biegacze z dłuższego dystansu wybiec będą musieli dodatkowo na Magurę Wątkowską.

Podczas wydarzenia odbędą się także biegi dla dzieci, na które zapraszamy najmłodszych biegaczy od 6 do 15 roku życia. Zawody odbędą się w trzech kategoriach wiekowych. Zapisy będą możliwe 02 października w godz. 11.30 - 12.00 w Strefie Zawodów w Foluszu.

Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdują się na stronie biegu http://www.powiat.jaslo.pl/bieg_beskidnika/

 

VII Bieg Beskidnika

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl