Daniel Obajtek

Koncert Seila w Jasielskim Domu Kultury

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

15.00

Koncert zespołu rockowego Seila odbędzie się 26 czerwca br. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Wejście tylko w maseczkach oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w JDK.

Jasielski Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu rockowego Seila, który odbędzie się 26 czerwca o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia on line lub w sekretariacie JDK.

Zespół Seila istnieje od 2017 roku. Został założony przez Michała Wiśniewskiego i Karola Żygłowicza. Muzycy grają szeroko pojętą muzykę rockową, jednak - jak sami mówią - nie ograniczają się do jednego stylu i chętnie eksperymentują.

Zespół gra w składzie: Michał Wiśniewski (wokal), Karol Żygłowicz, Arkadiusz Trznadel (gitara), Wiktor Lechwar (perkusja) i Maciej Piątkowski (bas).

Ze względu na pandemię, publiczność musi dostosować się do procedur bezpieczeństwa obowiązujących w Jasielskim Domu Kultury. Wejście tylko w maseczkach zakrywających usta i nos. Szczegóły zasad obowiązujących w JDK w okresie epidemii koronawirusa są dostępne na stronie internetowej domu kultury.

 

Koncert Seila w Jasielskim Domu Kultury

(fot. Jasielski Dom Kultury)


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl