Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Agnieszka Dauksza online o Jaremiance

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Kolłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Agnieszka Dauksza online o Jaremiance

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza 24 listopada o godz. 12 na spotkanie online z Agnieszką Daukszą, autorką książki „Jaremianka. Gdzie jest Maria?”.

Agnieszka Dauksza podążała śladami znakomitej malarki Marii Jaremy, dzięki czemu stworzyła ciekawą biografię, z której wyłania się portret kobiety niezwykłej. Na spotkaniu dowiemy się nie tylko tego, co łączyło ją z Jasłem, ale spróbujemy dotknąć twórczego fenomenu, instynktu poznawania i wytyczania nowatorskich ścieżek w sztuce.
Link do spotkania na platformie Zoom będzie aktywny 10 minut przed spotkaniem: https://zoom.us/j/94263850927?pwd=d01YMFdLSUdXOEJteTFLWW5Sd243UT09

Instrukcja logowania:
W przypadku pierwszego logowania do aplikacji Zoom, po kliknięciu w link należy zainstalować ją na swoim komputerze, następnie kliknąć Join meeting→ Join with computer audio. (Można też zainstalować ją wcześniej). Osoba hostująca spotkanie ze strony biblioteki wpuści uczestnika z tzw. poczekalni na spotkanie. Aby udostępniać innym uczestnikom spotkania swój obraz, należy mieć włączoną kamerę (ikonki mikrofonu i kamery znajdują się w lewym dolnym rogu). Natomiast dźwięk proszę włączyć tylko, gdy będzie potrzeba komunikacji z innymi uczestnikami. Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy macie Państwo aktywne połączenie z Internetem oraz sprawne i właściwie ustawione kamerę, głośniki i mikrofon.

Spotkanie online odbędzie się 24 listopada (wtorek) 2020 r. o godz. 12.00.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Agnieszka Dauksza online o Jaremiance

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl