Daniel Obajtek

Turniej planszówkowy "Mitrys"

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Kolłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do wspólnej zabawy podczas Weekendu z kulturą w dniach 29-30 lipca w Parku Miejskim. Tegoroczną dodatkową atrakcją wydarzenia będzie turniej gry planszowej 'Mitrys", który rozegrany zostanie w sobotę 29 lipca 2023 roku. Turniej poprowadzi Paweł Kopijer, autor cyklu powieści fantasy “Kroniki Dwuświata”, na bazie którego powstała gra.

W stworzonym przez Pawła Kopijera Uniwersum Dwuświata poznajemy historię dwójki bohaterów - młodej szamanki i skażonego mrokiem zabójcy. Ich losy rozgrywają się w wyjątkowym otoczeniu królewskich rodów, mocarnych wojowników, mitycznych stworzeń, potężnych magów i bóstw.

W turnieju mogą brać udział Gracze w wieku 10+, a w przypadku młodszych uczestników możliwe jest granie w parze z osobą starszą, pomagającą w grze. Rozgrywka wraz z wprowadzeniem w zasady turnieju, punktację i instrukcje dla Graczy potrwa około 180 minut.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, chętnych do udziału w turnieju prosimy o zgłoszenia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, tel. 13 446 26 02, wew. 35, mail: dzieci@mbp.jaslo.pl.

 

Turniej planszówkowy "Mitrys"

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl