XIII Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi

-

Urząd Gminy w Tarnowcu

Stadion Sportowy w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec

Wstęp wolny

Wkrótce opublikujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zapraszamy tutaj wkrótce!

Gmina Tarnowiec i Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich serwującym niezliczone rodzaje domowych pierogów, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które połączy smaki, tradycje i radość.

XIII Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi odbędzie się w dniu 27 sierpnia 20232 roku na stadionie sportowym w Tarnowcu. Początek imprezy o godzinie 13:00.

XIII edycja Festiwalu będzie nie tylko okazją do delektowania się wyśmienitymi pierogami, ale także połączy się z Dożynkami Powiatu Jasielskiego oraz Latem z kulturą powiatu jasielskiego, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną lokalnej gościnności.

Ponadto, czekać będzie na wszystkich IV Podkarpacki Festiwal Serów Tradycyjnych, Regionalnych i Ekologicznych, organizowany we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.
Na Festiwalu nie zabraknie także rozrywki. Będzie okazja wziąć udział w grach, zabawach i konkursach, a pokazy rękodzieła oraz kulinarne przysmaki z pewnością wzbudzą zachwyt nad lokalnymi tradycjami.
W ciągu dnia będzie możliwość delektować się regionalnym jadłem, a wieczorem czeka na Wszystkich gwiazda wieczoru, czyli występ zespołu Brathanki. Bezpośrednio po nim na scenie zagości zespół Tequila, który poprowadzi zabawę pod gwiazdami.
Dla najmłodszych uczestników Festiwalu strefa zabaw.
Wydarzenie objęte patronatem przez jaslo365.pl

 

XIII Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl