Daniel Obajtek

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Warsztaty online dla dzieci

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Kolłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Warsztaty dla dzieci online w jasielskiej bibliotece

Jutro, 26 listopada, o godz. 14.00. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu „Do CZYTANIA! Gotowi! Start!” zaprasza dzieci 6-8 lat do udziału w warsztatach online 3,2,1… Uważność!

Są to warsztaty słuchania, opowiadania i otwierania się na historie z wykorzystaniem metody „kamishibai”. Inspiracją naszych działań będzie opowieść pt. „Kotka Milusia”.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własne teatrzyki na podstawie instrukcji, a następnie stworzą autorskie historie inspirowane postaciami zwierząt. Dowiemy się, jakie cechy przypisują autorzy zwierzętom oraz jakie książki na ten temat można znaleźć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Jaśle. Warsztaty poprowadzą bibliotekarze i biblioterapeuci MBP w Jaśle.

Premiera spotkania na YouTube na profilu MBP w Jaśle 26 listopada 2020 o godz. 14.00.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.
Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle "Familiaris”.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Warsztaty online dla dzieci

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl