Daniel Obajtek

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Wykład online o twórczości Olgi Tokarczuk

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Kolłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Wykład online o twórczości Olgi Tokarczuk

We wtorek, 15 grudnia, o godz. 18:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wykład online „Motywy w twórczości Olgi Tokarczuk”, który przedstawi Małgorzata Jasiewicz, pasjonatka książek i czytania, autorka bloga „Wypożyczone”, bibliotekarka Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.

Wykład online jasielska biblioteka organizuje w rocznicę wręczenia Oldze Tokarczuk literackiej Nagrody Nobla 10 grudnia 2019 r.

MBP w Jaśle zaprasza zarówno sympatyków prozy Olgi Tokarczuk, jak też osoby, które jeszcze nie zetknęły się z jej twórczością. - Chcemy zaprosić do wspólnej wędrówki po jej kolejnych książkach, aby przyjrzeć się motywom, tematom, obrazom i przemyśleniom, które tworzą niezwykły klimat prozy noblistki. Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie zachętą do zagłębienia się w lekturę i czułego spojrzenia na literaturę, która – jak usłyszeliśmy w mowie noblowskiej „Czuły narrator” – jest zbudowana na czułości - zachęca biblioteka, awizując wykład online o noblistce.

Wykład odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom 15 grudnia o godz. 18:00. Link poniżej: https://zoom.us/j/95454112371?pwd=Q2RLMkVuZTZocnRVRkczRzhsbVV5Zz09
Wykład będzie dostępny w dniu premiery również na fanpage’u Biblioteki na Facebooku: www.facebook.com/BibliotekaJaslo
Link do wykładu na platformie Zoom będzie aktywny 10 minut przed rozpoczęciem.

Instrukcja logowania do platformy Zoom:
W przypadku pierwszego logowania do aplikacji Zoom, po kliknięciu w link należy zainstalować ją na swoim komputerze, następnie kliknąć Join meeting→ Join with computer audio. (Można też zainstalować ją wcześniej). Osoba hostująca spotkanie ze strony biblioteki wpuści uczestnika z tzw. poczekalni na spotkanie. Aby udostępniać innym uczestnikom spotkania swój obraz, należy mieć włączoną kamerę (ikonki mikrofonu i kamery znajdują się w lewym dolnym rogu). Natomiast dźwięk proszę włączyć tylko, gdy będzie potrzeba komunikacji z innymi uczestnikami. Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy macie państwo aktywne połączenie z Internetem oraz sprawne i właściwie ustawione kamerę, głośniki i mikrofon.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Wykład online o twórczości Olgi Tokarczuk

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl