Daniel Obajtek

Konkurs literacko-artystyczny w MBP w Jaśle

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Kolłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

W ramach projektu „Okamgnienie – wrażliwi na czytanie!” Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci z klas 4-5 szkoły podstawowej do udziału w konkursie literacko-artystycznym „Bycie sobą – najlepszą metodą!”

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 8 listopada 2023 w godz. 10.00 -12.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przy ul. Kołłątaja 1 w Jaśle.
Uczestnikom konkursu zostanie przeczytany fragment książki „Jaszczurunia” Marty Guśniowskiej z ilustracjami Joli Richter-Magnuszewskiej. Ich zadaniem będzie zilustrowanie przeczytanego tekstu dowolną techniką, z materiałów przygotowanych przez Organizatora Konkursu w określonych ramach czasowych.
Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, zaangażowanie czytelników utalentowanych artystycznie do czerpania inspiracji z literatury, zwrócenie uwagi na zagadnienie tolerancji w życiu codziennym i akceptację różnorodności w otoczeniu oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

Zgłoszenia chętnych do udziału w konkursie przyjmujemy do 3.11.2023 w Oddziale dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1).
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 14 listopada 2023 r., podczas spotkania autorskiego z Jolą Richter-Magnuszewską.

Regulamin Konkursu oraz pozostałe dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie dostępne na stronie https://www.mbp.jaslo.pl/

 

Konkurs literacko-artystyczny w MBP w Jaśle

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl