Warsztaty asertywności i samoobrony dla nastolatek

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Generator Nauki GEN Jasło
Bednarska 2, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Generator Nauki GEN zapraszają na dwudniowe warsztaty asertywności i samoobrony dla nastolatek – WenDo dla dziewczyn.

Warsztaty WenDo są jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet. Łączą w sobie metody samoobrony fizycznej i psychicznej. W trakcie ich trwania uczymy się jak w każdej sytuacji, w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu przestać czuć się bezbronną oraz jak reagować na przemoc. WenDo wzmacnia poczucie pewności siebie i własnej wartości.

Warsztaty poprowadzi Karolina Suska – edukatorka, trenerka WenDo, tutorka. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Liderów Kultury i Szkoły Trenerów. Od ponad 10 lat prowadzi działania aktywizujące na rzecz kobiet. Realizatorka wielu warsztatów rozwojowych. Nagradzana na poziomie lokalnym i krajowym za swoją aktywność społeczną i kulturalną.

Warsztaty obędą się w Generatorze Nauki GEN w Jaśle w dniach 5 i 6 lutego 2024 roku w godzinach od 10:00-15:00. Obowiązują zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Jaśle. Wstęp wolny.

 

Warsztaty asertywności i samoobrony dla nastolatek

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 jaslo365.pl