Hyundai Krosno

Babskie popołudnie w Tarnowcu

-

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu

Tarnowiec 211, 38-204 Tarnowiec

Wstęp wolny

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu z okazji Dnia Kobiet zaprasza wszystkie Panie na „Babskie Popołudnie” do Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu.

Podczas tego wyjątkowego spotkania, które odbędzie się 7 marca 2024 roku czekać będą na wszystkie Panie różnorodne atrakcje, które z pewnością umilą ten wyjątkowy dzień:
- Spotkanie Pielęgnacyjno-Kosmetyczne z Mary Kay prowadzone przezBeatę Lipińską: To niepowtarzalna okazja, aby zadbać o swoją skórę i poznać tajniki pielęgnacji. Kosmetyczka Mary Kay po zmyciu makijażu dobierze dla każdej z Pań odpowiedni krem, puder, podkład mineralny oraz wykona konturowanie twarzy. Nie zabraknie również opowieści o marce i jej fantastycznych produktach.
- Darmowe konsultacje dietetyczne oraz analiza składu ciała z Dietetyczką z Bonne Sante Jasło - Gabinety Dietetyczne
Warto zadbać nie tylko o urodę, ale i o zdrowie.
Zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji dietetycznych oraz analizy składu ciała, które przeprowadzi dla Was specjalistka z Bonne Sante Jasło.
- Seans Filmowy o godzinie 19:00 z filmem „Uśmiech Mony Lizy” z udziałem Julii Roberts: Na zakończenie dnia zapraszamy na relaksujący seans filmowy, podczas którego będziecie mogły delektować się wspaniałą historią z udziałem jednej z największych gwiazd Hollywood.

Każda z Was może wybrać jedną, dwie lub wszystkie atrakcje, w których chce wziąć udział.

 

Babskie popołudnie w Tarnowcu

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl