Daniel Obajtek

Koncert "Harmonia dźwięków"

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Z okazji zbliżającej się uroczystości nadania sztandaru Miastu Jasłu, Jasielski Dom Kultury zaprasza na koncert pt. "Harmonia dźwięków". Wydarzenie muzyczne odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w sali widowiskowej JDK.

Koncert, który zabierze Państwa w świat muzyki poważnej jest częścią cyklu koncertów Peregrynacje muzyczne. Na scenie Jasielskiego Domu Kultury wystąpi zespół kameralny, który tworzą znakomici artyści: Katarzyna Sytnik (skrzypce), Maciej Wulw (skrzypce), Karol Pęcak (wiolonczela), Jakub Fiołek (akordeon). W programie będzie można usłyszeć utwory wybitnych kompozytorów takich jak: Jan Sebastian Bach, Ignacy Jan Paderewski, Henryk Wieniawski czy Antonio Vivaldi.

Na koncert obowiązują karty wstępu, które można odebrać w sekretariacie Jasielskiego Domu Kultury (do wyczerpania limitu) w godz. 8:15 – 15:30.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie lekcja koncertowa pt. "Poranek muzyczny", dla uczniów szkół podstawowych, która odbędzie się o godz. 10.00 w Jasielskim Domu Kultury.

 

Koncert "Harmonia dźwięków"

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl